• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

AquaDom & SEA LIFE Berlin Bilety

od
44.74 zł
365Tickets

AquaDom i SEA LIFE Berlin przeniesie Cię do niesamowitego podwodnego świata ... z nosem w nosie ze stworzeniami z lokalnych rzek, a także z rekinami i płaszczami - 5 000 olśniewających stworzeń w 37 realistycznych basenach ze świeżą i słoną wodą można znaleźć w AquaDom & SEA LIFE Berlin.

Wspaniałe wrażenia dla całej rodziny! Podczas wizyty dowiesz się również, jak chronić nasze morza i stworzenia. Od kolorowych do ciekawskich, majestatycznych po mistyczne, przygotuj się na zaskoczenie, gdy odkryjesz historie najbardziej fascynujących mieszkańców oceanów. I nie przegap naszych zabawnych wykładów i interaktywnych czasów karmienia.

Najważniejszym punktem wizyty jest przejażdżka szklaną windą przez AquaDom - największe na świecie, wolnostojące, cylindryczne akwarium z 1 milion litrem słonej wody i rafą koralową z 1,500 tropikalnych ryb. Nie przegap nowej wystawy tematycznej w 2018 roku "World of Claws". Pazury aż okiem sięgają. Świat motywu pokazuje skorupiaki z bliskiej odległości iw pełnym działaniu. Doświadcz niesamowitych faktów i daj się zniewolić.

Mamy również bilety combo na 2, 3,4 lub 5 atrakcji Berlina po bezkonkurencyjnych cenach: Merlin's Magical Berlin Ticket

AquaDom i SEA LIFE Berlin przeniesie Cię w niesamowity podwodny świat ...