• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Dubai

read more
Lokalizacje
Rodzaj
Aquaventure Atlantis The Palm Dubai
7 produktów dostępnych

Zanurkuj w świecie pełnym ekscytacji. Aquaventure Waterpark jest numerem jeden na Bliskim wschodzie oraz w Europie,z ponad 17 hektarami super przejażdzek i adrenaliny.

Zobacz więcej
Burj Khalifa
3 produktów dostępnych

Przejedz się w najszybszej na świecie windzie na pokładzie widokowym At The Top na 124 piętrze i podziwiaj panoramiczne widoki na Dubaj oraz na Zatokę Perską.

Zobacz więcej
Explorer Pass - Dubai
1 produktów dostępnych

Zaoszczędzisz do 50% przy przyjeździe do 3, 4, 5 lub 7 najlepszych atrakcji w Dubaju, wycieczek, parków rozrywki, muzeów i innych atrakcji za jedną niską cenę.

Zobacz więcej
IMG Worlds of Adventure
1 produktów dostępnych

Ciesz się dniem w IMG Worlds of Adventure, największym na świecie parku rozrywki tematycznej , zbudowanym z pięciu stref: MARVEL, Cartoon Network, Lost Valley - przygoda dinozaurów, Nawiedzony hotel i IMG Boulevard .

Zobacz więcej
Dubai Mall - Dubai Aquarium & Podwodne Zoo
4 produktów dostępnych

10-milionowy zbiornik akwarium w Dubaju, położony na parterze galerii- Dubai Mall, jest jednym z największych akwariów na świecie. Jest to dom dla tysiąca zwierząt wodnych, obejmujących...

Zobacz więcej
Desert & Mountains Trips - From Dubai
7 produktów dostępnych

Wykorzystaj swoją wizytę w Dubaju w pełni, biorąc udział w BEST SELLER'owej wycieczce po Pustyni Dubaju i Gorskim Safari z doświadczonym przewodnikiem. Dostępne są wycieczki dla kazdego, od Desert Wonder z Grillem...

Zobacz więcej
Dubai Hop-On Hop-Off Bus Tour Ticket
1 produktów dostępnych

Przeglądaj Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie w swoim własnym tempie. Wyskocz i weź na każdym z naszych przystanków z biletem.

Zobacz więcej