• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Bilety Avengers STATION w Londynie

od
46.16 zł
365Tickets

Marvel's Avengers S.T.A.T.I.O.N. wylądował w Londynie po udanych ekspozycjach w Nowym Jorku, Seulu, Paryżu, Singapurze, Pekinie, Tajpej i Las Vegas.

W tym wielopomieszczniowym doświadczeniu Avengers w ExCel Center London możesz wkroczyć do tych popularnych filmów, wyszkolić się, by zostać agentem, poznać historie o tych sławnych bohaterach, doświadczyć rekwizytów i postaci, być zdumionym supersilną dawką imponującej technologii NASA plus wiele, wiele więcej!

London's Avengers S.T.A.T.I.O.N. przynosi również pewne światowe nowości, w tym nigdy wcześniej nie oglądane postacie Czarnej Pantery, Wasp i Thanos.

Zarezerwuj teraz bilety, aby uzyskać niesamowite zniżki Marvel Avengers S.T.A.T.I.O.N, i nurkuj prosto do Marvel Cinematic Universe.

Znaleźliśmy 2pcji biletów dla Ciebie!

Teraz w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy, Avengers S.T.A.T.I.O.N. wylądował w Londynie! Odwiedź to wciągające, interaktywne, obowiązkowe doświadczenie dla wszystkich fanów Marvela na ExCel we wschodnim Londynie, ze specjalnymi zniżkowymi biletami od 365Tickets. EKSKLUZYWNY Rabaty dostępne we wszystkich przedziałach czasu w dni robocze i od 17:30 do 20:30 w weekendy.