• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Edinburgh Castle Bilety

od
53.96 zł
365Tickets

Odwiedź Zamek w Edynburgu, aby zobaczyć potężną fortecę dominującą nad panoramą stolicy Szkocji.

Jest to potężny symbol narodowy - ma ponad 3000 lat historii i zawiera historię samej Szkocji. Zamek w Edynburgu jest twierdzą od ponad 3000 lat, urzeka odwiedzających zabytkowymi budynkami i cudownymi widokami.

Zamek w Edynburgu był domem dla szkockich członków rodziny królewskiej, w tym Marii Królowej Szkotów, Jakuba IV i Karola I, którzy opuścili swoje wspaniałe dodatki do budynków zamkowych.

Należą do nich XII-wieczna kaplica św. Małgorzaty, wieża Dawida i Wielka Sala Jakuba IV w 1566 roku.

 

Zawarte w twojej wizyty w zamku w Edynburgu

Great Hall
Wielka Sala została ukończona w 1511 r. Jako główne miejsce ceremonii i zgromadzenia państwowego. Oryginalny dach z blachy młoteczkowej z 1511 roku to tylko jedna fascynująca cecha imponującej Wielkiej Sali.

Wycieczki z przewodnikiem
Wszyscy odwiedzający zamek mogą dołączyć do naszej popularnej wycieczki z przewodnikiem za darmo. Pełna intrygujących opowieści i tajemnic zamku dla wszystkich.

The Honours of Scotland
Najważniejszą listą dla wielu gości są The Honours of Scotland, klejnoty narodowe. Korona, berło i miecz państwa to najstarsze królewskie regalia w Wielkiej Brytanii.

Mons Meg 
Ten potężny średniowieczny pistolet oblężniczy jest jednym z najstarszych na świecie, mógł strzelać z prawie dwóch mil. Zbudowana w Mons w Belgii reprezentowała czołówkę technologii wojskowej.

National War Museum Scotland
Odkryj historię Szkotów w czasie wojny sprzed ponad 400 lat, odkrytych dzięki osobistym pamiątkom, fotografiom i obiektom wojskowym.

One o'clock Gun
Jeden o 'Clock Gun został po raz pierwszy wyrzucony z zamku w dniu 7 czerwca 1861 roku, i kontynuuje od tego czasu, sześć dni w tygodniu, z wyjątkiem okresu dwóch wojen światowych.

Prisons of War Exhibition
wojenny Wysoko cenione doświadczenie "Więzień Wojny" w sklepieniach zamku żywo przypomina warunki, jakie znosili więźniowie z XVIII wieku.

Royal Palace
Jego piękne pokoje były rezydencją królów Szkocji od stuleci, gdzie królowa Maria de Guise zmarła w 1560 r., A jej córka Maria Królowa Szkotów urodziła Jamesa VI w 1566 r.

Royal Scots Regimental Museum
Poznaj dumną i ekscytującą historię jednego z najlepszych opinii szkockich pułków.

Scottish National War Memorial
Pierwotnie otwarty w 1927 roku, jest to pomnik Szkotów, którzy zginęli w obu wojnach światowych, a także w późniejszych kampaniach. Ich nazwiska wymienione są w Roll of Honor.

The Regimental Museum Of The Royal Scots Dragoon Guards
Ważna kolekcja przedstawiająca historię jedynego pułku kawalerii w Szkocji oraz jego angielskich i szkockich poprzedników z 1678 roku.

The Stone of Destiny
Kamień Przeznaczenia jest ważnym symbolem szkockiego narodu i nadal odgrywa główną rolę we wszystkich koronacjach brytyjskich. Było to miejsce koronacji starożytnych szkockich królów.

St Margaret's Chapel
Spokojna chwila w kaplicy św. Małgorzaty, zbudowanej przez Davida I około 1130 roku i najstarszy budynek w Edynburgu.

Views of Edinburgh
Zdjęcie hotspotów wokół zamku - zachwycające widoki Edynburga