• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Efteling Bilety

od
194.33 zł
365Tickets

Park rozrywki Efteling w Kaatsheuvel w Holandii rozpoczął jako park przyrody z zaczarowanym obszarem leśnym skierowanym do małych dzieci, a następnie urósł, ponieważ goście w każdym wieku pokochali jego wyjątkową atmosferę fantasy. Mity, legendy, folklor i baśnie rozwijają się z fascynującymi detalami - obecnie park Efteling korzysta z animatroniki.

Poszukiwacze mocnych wrażeń mogą rzucić się na przejażdżki Eftelingiem w szybie min z prędkością 90 km / h na Baronie 1898, przeskoczyć drewniany jeździec George i smok, lub pobiegać na tor saneczkowy, a od wodnych szybików do powolnych driftów są przejażdżki wodne. . Najczęściej odwiedzaną atrakcją jest uroczy Dreamflight, łagodna, mroczna podróż do świata wróżek i elfów. Nie przegap spektakularnych widoków na park z 45m na przejażdżkę Pagode, a po zachodzie słońca największy wodny pokaz w Europie, Aquanura. Efteling Holland jest tylko 1,5 godziny jazdy od Amsterdamu.

Nagroda Parku World Excellence 2018 | Dla dużego parku rozrywki roku

Zdobądź bilety na największy park rozrywki w Holandii.Park posiada niezwykle przejażdżki,stworzone dla osob w każdym wieku,to idealne wyjście dla rodziny z młodszymi dziećmi.