• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Francja

Najwyższej klasy kuchnia, wina, piękne krajoobrazy, wspaniała architektura w najbardziej romantycznym mieście na świecie - Paryż. 

Paryż, stolica Francji, znana z kulturowych zabytków, znanych na całym świecie muzeów i galerii z bogatym życiem nocnym. Francja ma dużo do zaoferowania turystom i zwiedzającym. Od plaż w Normandii, winnicach w regionie The Champagne Dolinie Loary i Burgundii do wspaniałych zamków, średniowiecznych wiosek i zalaną słońcem Riviera oraz przysmakami alpejskimi z Chamonix.

To we Francji znajdziemy miedzynarodowe parki rozrywki Disneyland Paris, Futuroscope i Park Asterix. 

Obszar południowo - centralnych jest bogaty w polodowcowe jeziora, baseny termalne, góry wulkaniczne, głębokie wąwozy i malownicze wioski które każdy chciałby zobaczyć. 

Którykolwiek zakątek Francji odwiedzisz, zawsze chcesz bedzisz chciał tam wrócić. 

read more
Lokalizacje
Rodzaj
Bateaux Mouches Paryż - Rejsy
9 produktów dostępnych

Paryż ma wiele eleganckich alejek, ale twórca Bateaux Mouches zdał sobie sprawę z tego, że najpiękniejsza jest rzeka Seine, a dziś firma Bateaux Mouches oferuje różnorodne rejsy, od...

Zobacz więcej
Big Bus Paris
6 produktów dostępnych

Wycieczka po Paryżu pozwoli Ci zwiedzać we własnym czasie.

Zobacz więcej
Disneyland® Paryż Bilety
19 produktów dostępnych

Jednodniowe lub kilku-dniowe bilety do Disneyland® Park oraz Walk Disney Studios® w Disneyland Paryż. Magia jest bliżej niż myślisz.     

Zobacz więcej
Moulin Rouge Bilety
7 produktów dostępnych

Kabaret Moulin Rouge jest nierozerwalnie związany z Paryżem. To tutaj narodził się kankan. Początkowo odważny taniec wywołał fale krytyki, dziś natomiast stanowi główną atrakcję przyciągającą co roku miliony...

Zobacz więcej