• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Barcelona

Barcelona jest pełna imponującej architektury, zwłaszcza surrealistycznych dzieł Antonio Gaudiego w tym słynnej Sagrada Familia. 

Poznaj kręte uliczki dzielnicy gotyckiej, spaceruj w dół Las Ramblas by zobaczyć słynne stragany i uliczki z artystami. 

Wspaniałe widoki na miasto można zobaczyć z Poble Espanyol, w którym mieści sié wiele warsztatów rzemielniczych i pokazów flamenco. 

Rodziny mogá odwiedzi Zoo w Barcelonie oraz zwiedzić miasto i słynny stadion Camp Nou oraz wybrać się na wycieczke do parku rozrywki górskiej Tibidabo.

Zaledwie 40 min od Barcelono otwarto nowy park wodny Illa Fantasia, z bezpłatnym transportem z Barcelony. Spędź fanatstyczny dzień w gronie rodziny i przyjaciół! Bilety do Portaventura  z transportem z Barcelony są dostępne na naszej stronie.

Wybierz wycieczkę do Barcelony, aby odwiedzić Camp Nou, La Sagrad Familia, Poble Espanyol i wiele innych. Jedno jest pewne ... nigdy nie będziesz się nudzić.

 

read more
Lokalizacje
Rodzaj
F.C. Barcelona Camp Nou
4 produktów dostępnych

Wizyta rozpoczyna się na pierwszym piętrze nowoczesnego Muzeum, z wieloma interaktywnymi scianami, nowymi ekspozycjami i szeroką kolekcją obiektów, które ujawniają historię Barcelony i wyjaśniają wartości, które...

Zobacz więcej
Tibidabo Theme Park - Bilety
1 produktów dostępnych

Sprawdź Tibidabo Sky Walk, obszar, który na 500 metrów, oferuje najlepsze widoki Barcelony. Tibidabo jest jednym z najlepszych miejsc w Barcelonie.

Zobacz więcej
Barcelona Zoo
3 produktów dostępnych

Zoo położone w samym sercu Barcelony w parku Ciutadella,w ktorym mieści się ponad 400 gatunków ssaków, gadów i ptaków-niektóre rzadkie i zagrożone , to dealne miejsce dla rodzin.  Istnieje tez wiele...

Zobacz więcej
Barcelona Aquarium - L'Aquarium
4 produktów dostępnych

L'Aquarium Barcelona to ośrodek rekreacji i edukacji morskiej mający największe na świecie kolekcje gatunków śródziemnomorskich, a także inne tropikalne okazy.

Zobacz więcej
Illa Fantasia Water Park Barcelona
1 produktów dostępnych

Barcelona jest piękna, ale czasami w upalnym letnim słońcu park wodny jest idealnym miejscem na odpoczynek, a zaledwie 40 minut jazdy samochodem znajduje się piękny park...

Zobacz więcej
Ferrari Land bilety
8 produktów dostępnych

Zapnij pasy bezpieczeństwa i przygotuj się na przejażdżkę swojego życia w parku rozrywki PortAventura World Parks & Resort, Ferrari Land! Odkryjesz ponad 70 000 m2 adrenaliny...

Zobacz więcej
PortAventura World® Bilety
12 produktów dostępnych

PortAventura, najpopularniejszy park rozrywkowy w Hiszpanii, jest ciągle powiększany i oferuje rozrywke dla każdego.

Zobacz więcej