• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Amsterdam Attractions

W Amsterdamie nigdy nie brakuje rzeczy do załatwienia. Dzięki światowej klasy muzeom, dziwacznym festiwalom, teatrowi, muzyce na żywo, wyluzowanym barom i uroczym restauracjom holenderska stolica oferuje coś dla każdego! Chcesz spędzić mniej czasu na planowaniu trasy i więcej czasu na jej podziwianie? Zrób inteligentne rzeczy i zarezerwuj bilety do najlepszych atrakcji Amsterdamu z góry. Zaoszczędzisz też trochę pieniędzy w tym procesie!

Poznaj historię i kulturę miasta

Od Van Gogha po Rembrandta niektórzy z najważniejszych osobistości świata pochodzą z Holandii. Zanurz się w tej kulturze, odwiedzając jedno z najlepszych amsterdamskich muzeów i galerii.

W Rijksmuseum, krajowym muzeum narodowym, zapoznaj się z kolekcją miliona obiektów artystycznych i historycznych zebranych w latach 1200-2000 - w tym kultowy "Nachtwacht" Rembrandta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o fascynującej przeszłości miasta? Odwiedź Muzeum w Amsterdamie, aby dowiedzieć się o miejscu narodzin Johana Cruyffa, Rembrandta, Ajaxa i Kompanii United East India.

Na koniec udaj się do Ermitażu Amsterdamu, aby obejrzeć wyjątkową wystawę "Galeria portretów złotego wieku", zawierającą 30 wielkich portretów grupowych z XVII wieku. Rzadko widziane ze względu na ich ogromne rozmiary, obrazy zostały zaczerpnięte ze zbiorów Amsterdam Museum i Rijksmuseum.

Ciesz się rodzinną zabawą

Może mieć reputację miasta imprezowiczów, ale Amsterdam ma także wiele rozrywek dla całej rodziny.

Odwiedź madame Tussauds w Amsterdamie, aby porozmawiać z gwiazdami ze świata muzyki, filmu, sportu i nie tylko. Zafunduj sobie odrobinę dodatkowego złota za bilet kombinowany i połącz swoją podróż z rejsem kanałowym lub wycieczką do Rijksmuseum. W przypadku czegoś niecodziennego, nie możesz pokonać Ripley's Believe It or Not !, która łączy w sobie niektóre z najbardziej niesamowitych i niesamowitych eksponatów na świecie.

Stań obok modelu Roberta Wadlowa, najwyższego człowieka w historii nagrań i zobacz prawdziwe skurczone głowy Amazonki.

Zarezerwuj wycieczkę po Amsterdamie

Czy jest lepszy sposób na podziwianie wielu atrakcji tego fascynującego miasta niż na wycieczkę?

Zarezerwuj bilet na autobus Hop-On-Hop-Off z Amsterdamu, który będzie podróżował pomiędzy największymi hotspotami miasta, od Domu Anny Frank i żydowskiej dzielnicy kulturalnej po plac Museumplein i Heineken Experience.

Możesz też wybrać się do znanej na całym świecie sieci kanałów, aby zobaczyć Amsterdam z wody. Istnieje wiele rejsów kanałem w Amsterdamie do wyboru, w tym łodzie hop-on-hop-off, koktajle i doświadczenia kulinarne.

Poniżej znajduje się przegląd naszych niesamowitych atrakcji Amsterdamu, od zwiedzania po wydarzenia kulturalne

Lokalizacje
Rodzaj
Efteling Bilety
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Zdobądź bilety na największy park rozrywki w Holandii.Park posiada niezwykle przejażdżki,stworzone dla osob...

Amsterdam Holandia Pass
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Planujesz odwiedzić Holandie? Holland Pass "wszystko w jednym" to zwiedzanie niesamowitych atrakcji...

Stromma - Amsterdam rejs po kanale
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Amsterdam ma 165 kanałów, a jego kanał z XVII wieku został wpisany na Listę...