• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Berlin Attractions

Berlin to tętniące życiem miasto pełne kultury i historii. Tutaj w 365Tickets, jesteśmy dumni z oferowania zniżkowych biletów na niektóre z najbardziej niezapomnianych atrakcji Berlina, od fascynujących pieszych wycieczek do pakietów rozrywki rodzinnej.

Zwiedzaj Berlin na fascynującej trasie

Berlin jest przesiąknięty historią i jednym z najlepszych sposobów na poznanie miasta jest wycieczka. Istnieje wiele wycieczek krajoznawczych, w tym Berlin Hop-On Hop-Off Bus Tour - który zabierze Cię w podróż do najbardziej znanych atrakcji miasta - i Berlin Walking Tour, gdzie można odkryć jego kultową historię.

Mamy również bilety na skip-line do Berlin TV Tower, gdzie można zobaczyć słynne zabytki, takie jak Brama Brandenburska, Katedra w Berlinie i budynek Reichstagu z wysokości 207 metrów. Możesz nawet zjeść posiłek, gdy zobaczysz; ciesz się kieliszkiem szampana i soczystym currywurst w ramach naszego pakietu skip-the-line.

Zanurz się w ekscytującej rodzinnej zabawie

W Berlinie jest coś na wszystko, w tym wiele znanych na całym świecie atrakcji rodzinnych.

Dzieci i dorośli będą zachwyceni w AquaDom & SEA LIFE Berlin. Możesz jeździć szklaną windą, w stylu Willy'ego Wonki, przez największe na świecie wolno stojące akwarium (znane jako AquaDom) i podziwiać 5000 morskich stworzeń w 37 basenach ze słodką i słoną wodą.

Kolejną ulubioną rodziną jest Berlin Dungeons, gdzie można przeżyć 700 lat makabrycznej historii miasta poprzez porywające historie, emocjonujące przejażdżki i realistyczne efekty specjalne.

Jedną z najnowszych atrakcji Berlina (otwartą w lipcu 2017 r.) Jest Little BIG City Berlin, położony u podnóża wieży telewizyjnej. Pomimo swojej nazwy Little BIG City nie jest małe; to interaktywne miasto modelowe przedstawia historię Berlina, zabierając Cię w podróż przez lata aż po dzień dzisiejszy. Spotkasz nawet kilka kultowych postaci, które ukształtowały przeszłość Berlina, w tym Alberta Einsteina i Marlene Dietrich.

Poniżej znajduje się przegląd naszych niesamowitych atrakcji w Berlinie, od wycieczek po ekscytujące rodzinne doświadczenia.

Lokalizacje
Rodzaj
Berlin Dungeon Bilety
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Czekają na ciebie niespodzianki, bo przeszłość jest mroczna i pełna okropności. Uciekniesz...

AquaDom & SEA LIFE Berlin Bilety
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

AquaDom & SEA LIFE Berlin oferuje w wyjątkowym sposóbem ekscytujące spojrzenie na...

Madame Tussauds Berlin
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Witamy w świecie gwiazd!

Little BIG City Berlin
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

W Little BIG City Berlin wyjątkowa historia Berlina staje się ekscytującym doświadczeniem...

LEGOLAND® Discovery Center Berlin
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Doświadcz - Odkryj - Eksploruj! Kolorowy LEGO® Steine ​​Welt w LEGOLAND® Discovery Centre...