• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

London Attractions, Events, Tickets & Offers

Tutaj w 365Tickets, jesteśmy dumni z oferowania najlepszych cen na bilety do wszystkich atrakcji Londynu które trzeba zobaczyć.

Niezależnie od tego, czy fascynuje Cię intrygująca historia angielskiej stolicy, oszałamiająca architektura czy charakterystyczne lokalizacje, mamy wszystkie najlepsze bilety na atrakcje Londynu.

Atrakcje w Londynie

Największy cel turystyczny w Europie z prawie 20 milionami odwiedzających rocznie, Londyn jest naprawdę jednym z największych miast na świecie. Oto niektóre z niesamowitych londyńskich atrakcji, które możesz odkryć:

Historyczne atrakcje w Londynie

 

Założony przez Rzymian prawie 2000 lat temu, Londyn jest przesiąknięty historią. Odwiedź to miejsce w jednej z najważniejszych historycznych atrakcji miasta, takich jak Tower of London - siedziba słynnego na całym świecie Crown Jewels - i Westminster Abbey, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, które gościło królewskie zaślubiny księcia Harry'ego i Kate Middleton w 2011 roku. Lub odwiedź London Dungeon, aby rzucić okiem na czasami mroczną, krwawą i makabryczną stronę przeszłości miasta.

Ikoniczne budynki w Londynie

Miasto jest usiane natychmiast rozpoznawalnymi budynkami, z których wiele jest otwartych dla publiczności. Jednym z jego najnowszych dodatków jest The Shard, który przyciąga ponad 6000 odwiedzających dziennie. Zobacz Londyn rozciągający się pod tobą, biorąc widok z The Shard, położonego na 68., 69. i 72. piętrze. Jeśli chodzi o coś nieco starszego, udaj się do Ludgate Hill i odkryj Katedrę Świętego Pawła, arcydzieło zaprojektowane przez Sir Christophera Wrena, aby zastąpić poprzednie wcielenie, kiedy zostało zniszczone w Wielkim Ogniu Londynu.

Wycieczki i rejsy w Londynie

Mając tak wiele do zobaczenia w Londynie, może być prawdziwym wyzwaniem, aby spakować wszystko na swoją trasę. Dlatego tak wielu odwiedzających decyduje się na wycieczkę po mieście, przyjmując jednocześnie wiele atrakcji. Zobacz ikoniczne zabytki, takie jak Opactwo Westminster, Tower of London i Pałac Buckingham podczas zwiedzania Big Bus London, lub zobacz kaczkę widoków na Houses of Parliament, Cutty Sark i inne atrakcje podczas rejsów statkiem po Londynie.

Poniżej znajduje się przegląd atrakcji Londynu, w tym wspaniałe miejsca dziedzictwa kulturowego, ekscytujące wystawy, fascynujące wycieczki i wiele więcej.

read more
Lokalizacje
Rodzaj
Tower of London Bilety
9 produktów dostępnych

Od jej pierwotnego zastosowania jako fortecy Normandzkiej elity rządu Tower of Lonodon także pełniła funkcje skarbca, siedziby klejnotów królewskich.

Zobacz więcej
Tower Bridge Wystawa
15 produktów dostępnych

Ponad sto lat temu, Wiktorianie zbudowali most który stał się jedym z najsławniejszych Londyńskich znaków rozpoznawczych. Wysoko-piętrowe przejścia zostały skonstruowane aby pozwolić Londyńczykom przejść przez rzekę...

Zobacz więcej
Kensington Palace Bilety
7 produktów dostępnych

Kensington Palace London, rezydencja Rodziny Królewskiej od 17 wieku, teraz ponownie otwarta po renowacji wartej 12 milionów funtów.
 
Dom rodzinny Królowej Victorii, Kensington Pałac teraz miejsce ekspozycji -...

Zobacz więcej
The State Rooms Buckingham Palace Bilety
11 produktów dostępnych

The State Rooms of Buckingham Palace to miejsce gdzie Królowa i Rodzina Królewska  przyjmuje i zabawia gości na uroczystościach i oficjalnych wydarzeniach.   

Zobacz więcej
Kew Gardens bilety
6 produktów dostępnych

Kup bilet do Kew Gardens i zobacz historyczne ogrody,ktore maja ponad 250 lat.

Zobacz więcej
Madame Tussauds Londyn
10 produktów dostępnych

Wypełniony 14 ekscytującymi, interaktywnymi strefami i niewiarygodnym Marvel Super Heroes 4D Movie Experience, Madame Tussauds London łączy słąwę i przepych z niesamowitą historią.

Przejdź się...

Zobacz więcej
Katedra Św.Pawła - Bilety
5 produktów dostępnych

Katedra Świętego Pawła, znajdująca się na górze Ludgate Hill jest duchowym centrum w samym sercu Londynu. 

Plac Katedralny został ukończony przez Sir Christopher Wren,...

Zobacz więcej
London Eye
16 produktów dostępnych

London Eye zlokalizowana jest w sercu stolicy Wielkiej Brytanii, nad brzegiem Tamizy i na przeciwko Parlamentu Brytyjskiego oraz Big Ben.

Zobacz więcej
Muzem Churchill & Cabinet War Rooms
1 produktów dostępnych

Pokoje Narad Churchilla składają się z dwóch głównych części: Gabinet Pokojów Narad oraz Muzeum Churchilla. Dowiedz się więcej o Winstonie Churchillu, odwiedź słynny Gabinet Pokojów Narad, który służyły jako...

Zobacz więcej
The Royal Mews Buckingham Palace
3 produktów dostępnych

Odwiedź The Royal Mews, jedną z najlepszych stajni roboczych w dowolnym miejscu na świecie, a do dziś jest odpowiedzialna za wszystkie podróże drogowe Jej Królewskiej Mości....

Zobacz więcej