• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Scotland Attractions

 

Odkryj tętniące życiem miasta Szkocji, historyczne zamki, zachwycające jeziora i dzikie, piękne wyżyny.

Będąc domem whisky, tartanu i legendy słynnego potwora z Loch Ness, w Szkocji jest wiele atrakcji. Wskocz na łódź, wybierz się na wycieczkę autobusem, odwiedź zamek lub podziwiaj fascynującą historię; cokolwiek postanowisz zrobić, na pewno będziesz mieć ekscytujące i niezapomniane wrażenia w tym wspaniałym kraju.

W Szkocji przejmiesz bogactwo dziedzictwa i odkryjesz silne związki z brytyjską królewską historią, szczególnie w historycznych miastach Edynburgu i Stirling. Szkocja jest także domem dla wielu ważnych rezerwatów przyrody i parków narodowych, a także wielu browarów i destylarni whisky.

Niezależnie od tego, czy chcesz poznać tętniącą życiem miejską kulturę Glasgow, czy odpocząć wśród nadmorskich uroków Oban, dotrzesz do Szkocji.

Atrakcje w Szkocji

Zamki w Szkocji

W Szkocji znajduje się wiele malowniczych zamków, w tym potężny Zamek w Edynburgu, który dominuje nad panoramą stolicy, zamek Stirling, jeden z największych zamków w kraju i pozostałości wspaniałego zamku Urquhart, który był niegdyś jednym z największych szkockich zamków. Jeśli jesteś miłośnikiem historii, a nawet, jeśli chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o historii tego spektakularnego narodu, zakochasz się w zabytkach Szkocji.

 

Wycieczki po Szkocji

Kiedykolwiek odwiedzasz nowe miejsce, wycieczki to doskonały sposób na poznanie otoczenia i odkrycie ciekawych informacji o kulturze i historii tego obszaru. Istnieje wiele wycieczek, do których możesz dołączyć w Szkocji; Wśród nich jest wycieczka autobusowa Glasgow Hop On Hop Off, która pozwala zwiedzić popularne miasto z żywymi detalami, a także wycieczki po Edynburgu, które przenoszą Cię w głąb podziemnych skarbców miasta. Jeśli czujesz się odważny, możesz nawet przejechać się po ciemnej stronie na pokładzie zabytkowego dwupiętrowego autobusu w ramach upiornej wycieczki po Edynburgu od Ducha - jeździć!

W Szkocji jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia; patrz poniżej, aby zobaczyć nasze ekscytujące atrakcje Szkocji, w tym pobudzające galerie, przyjemne wycieczki łodzią po rzece i wiele więcej.

Lokalizacje
Rodzaj
Edinburgh Castle Bilety
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Zawarte w twojej wizyty w zamku w Edynburgu Great Hall Wielka Sala...