• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Edinburgh Attractions

 

Tutaj w 365Tickets, jesteśmy dumni z oferowania najlepszych cen biletów na wszystkie niezbędne atrakcje Edynburga.

Niezależnie od tego, czy fascynuje Cię bogata historia stolicy Szkocji, piękne budynki czy tętniąca życiem scena kulturalna, mamy wszystkie najlepsze bilety na atrakcje w Edynburgu.

Atrakcje w Edynburgu

Gateway to the Highlands, Edynburg to miasto kultowych zabytków i słynnych festiwali. Oto kilka niesamowitych atrakcji Edynburga, które warto odwiedzić:

Muzea i galerie w Edynburgu

Zmierz się z fascynującą i czasami burzliwą przeszłością miasta lub zanurz się w jego kulturze, odwiedzając liczne muzea i galerie w Edynburgu. Udekoruj swoje kubki smakowe w Szkockiej whisky, poznając sekrety tego szkockiego rzemiosła. Zdecydowanie bardziej przerażające doświadczenie zaprowadzi Państwa głęboko pod starożytne ulice miasta do Edynburga Dungeon i obejrzy siedemnastowieczny budynek sądu i salę tortur. Lub na coś bardziej kulturalnego, odwiedź Szkocką Galerię Narodową, gdzie znajduje się największy w Szkocji zbiór dzieł sztuki.

Wycieczki piesze w Edynburgu

Ucz się od mieszkańców, rezerwując swoje miejsce na pieszej wycieczce po mieście. Istnieje wiele opcji do wyboru; zapisz się na spacer po historii Edynburga, aby odkryć ukryte - i prawdopodobnie nawiedzone - podziemne przestrzenie miasta i poznać sekrety historycznej Royal Mile. Lub na coś bardziej gościnnego, połącz wycieczkę z degustacją whisky, poznając ważną rolę Edynburga w historii ducha.

Wycieczki autokarowe i autokarowe w Edynburgu

Masz ograniczony czas, aby zobaczyć jak najwięcej zabytków, jak to możliwe? Wycieczka autokarowa lub autobusowa to idealna opcja. Wybierz się na wycieczkę autobusem hop-off, aby wygodnie zwiedzić atrakcje Edynburga, takie jak słynny zamek w Edynburgu i Pałac Holyroodhouse. Albo dowiedz się więcej o duchach, o których mówi się, że mieszkają w Auld Reekie, biorąc wycieczkę autobusem duchów po takich atrakcjach, jak Stare i Nowe Miasta oraz Grassmarket.

Poniżej znajduje się przegląd naszych atrakcji w Edynburgu, w tym intrygujące zabytki, ekscytujące wystawy, fascynujące wycieczki i wiele więcej.

Lokalizacje
Rodzaj
Edinburgh Castle Bilety
365Ticket Product Available - Ticket Icon1 produktów dostępnych

Zawarte w twojej wizyty w zamku w Edynburgu Great Hall Wielka Sala...