• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Glasgow Attractions

 

Odkryj miasto, które łączy w sobie energię i wyrafinowanie, w pobliżu najpiękniejszej scenerii Szkocji. Położone nad rzeką Clyde na środkowych nizinach kraju, Glasgow jest bramą do zachodnich Highlands & Islands i jest największym miastem w Szkocji.

Odwiedzający mogą spodziewać się miasta bogatego w kulturę, historię, oszałamiającą architekturę, piękne parki i wiele więcej. Zrelaksuj się i ciesz się wizualną ucztą, wyrusz w ekscytującą wycieczkę lub zaplanuj wielki wieczór w jednym z wielu tętniących życiem klubów nocnych i restauracji w Glasgow. Jest mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Mamy niesamowite rabaty na niektóre z najlepszych zabytków i atrakcji w mieście, w tym fascynujące wycieczki i wiele więcej.

Atrakcje turystyczne w Glasgow

Istnieje kilka ciekawych sposobów na zwiedzanie energicznego miasta Glasgow. Jeśli chcesz zwiedzić miasto w swoim tempie, wycieczka autobusowa Glasgow Hop-On Hop-Off może być dla Ciebie idealna. Ale Glasgow to więcej niż kultowe atrakcje miasta; wskocz na pokład Timberbush Tours Glasgow, aby zwiedzić jedne z najbardziej malowniczych szkockich jezior, jezior i gór.

Jeśli masz wolny cały dzień, dlaczego nie wziąć udziału w jednodniowej wycieczce autokarowej Glasgow? Ta niezwykła trasa zabierze Cię od tętniącego życiem miasta do malowniczej wioski konserwatorskiej, przeszukując ważne zabytki i piękne górskie krajobrazy.

Zjedz coś w jednej z najbardziej znanych restauracji w Glasgow

Dzień wypełniony zwiedzaniem niesamowitego miasta Glasgow z pewnością wytworzy obfity apetyt! Glasgow słynie z historii rock'n'rolla, a fani muzyki nie będą chcieli przegapić wizyty w Hard Rock Café w mieście. Tutaj można zobaczyć mnóstwo ekscytujących pamiątek z niektórych z największych legend rocka, w tym kultowego blezera uczniowskiego Angusa Younga, a także zjeść pyszny posiłek w amerykańskim stylu.

Poniżej znajduje się przegląd naszych atrakcji w Glasgow, w tym fantastyczne wrażenia z trasy i wiele, wiele więcej.

Lokalizacje
Rodzaj