• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Hampton Court Palace Bilety

od
48.88 zł
365Tickets

365Tickets oferuje bilety łączone z wieloma innymi atrakcjami, takimi jak London Eye, Westminster Abbey czy Windsor Castle.

Hampton Court Palace jest pałacem królewskim, który jest własnością królów Anglii. Cześć pałacu udostępniona jest zwiedzającym. Na tyłach pałacu znajdują się przepiękne ogrody, park oraz labirynt ogrodowy. Żywopłotowy labirynt ogrodowy został posadzony między 1689 a 1695 przez George'a Londona i Henry'ego Wise'a dla Wilhelma III Orańskiego. Labirynt obejmuje obszar około 1300 metrów kwadratowych, a łączna długość ścieżek wynosi około 800 metrów.

Labirynt jest jednym zachowanym fragmentem parku rekreacyjnego, który w XVIII wieku składał się z wysokich ciętych szpalerów poprzeplatanych ścieżkami spacerowymi.

Hampton Court Palace jest znamy we swojego labiryntu, a nowe audio instalacje i urządzenia na dotyk przywołują niezwykłą atmosferę. Zobacz kuchnię Tudorów gdzie odbywały się Królewskie bankiety. 

Znaleźliśmy 3pcji biletów dla Ciebie!

Hampton Court jest słynny z labiryntu, a nowe instalacje audio i czułe na dotyk ławy przywołują atmosferę intrygi z muzyką i szeptanych rozmów.