• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Kennedy Space Center Bilety i Ceny

od
206.14 zł
365Tickets

Kompleks dla zwiedzających Kennedy Space Center jest centrum dla odwiedzających w Centrum Kosmicznym im. Kennedy'ego na Florydzie. Zawiera eksponaty i ekspozycje, takie jak zawsze popularna ekspozycja Atlantis, historyczne statki kosmiczne i pamiątki, pokazy, jeden teatr IMAX i dwa filmy, szereg wycieczek autobusowych po kosmoporcie oraz Shuttle Launch Experience, symulowana podróż w kosmos. Obejmuje również oddzielne Centrum Apollo / Saturn V.

Poszukujesz transportu do Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego lub chciałbyś zjeść obiad z astronautą?  Sprawdź nasze Wycieczki po Kennedy Space Center.

Witamy w największej kosmicznej przygodzie na Ziemi! Zwiedzający Kennedy Space Center to jedyne miejsce na świecie, w którym można zobaczyć prawdziwy prom kosmiczny Atlantis, dotknąć skały księżycowej, spotkać doświadczonego astronautę NASA, zwiedzić lot kosmiczny NASA i uzyskać dokładniejszy widok prawdziwego Saturna V rakieta księżycowa wszystko w tym samym dniu! Przyjedź wcześnie, aby skorzystać z tego całodniowego doświadczenia, aby w pełni wykorzystać swoją wizytę. Kompleks dla zwiedzających otwiera się o 9 rano każdego dnia.


Czy mogę korzystać z biletu cyfrowego na moim urządzeniu mobilnym?

Nie, wydrukuj swój bilet przed przybyciem.

Czy moje bilety wygasają?

Tak, masz rok, aby skorzystać z biletu od daty rezerwacji.

Ile czasu zajmuje zobaczenie i zrobienie wszystkiego w kompleksie turystycznym Kennedy Space Center?

To całodniowe doświadczenie wymaga minimum ośmiu godzin, nie licząc czasu podróży, aby cieszyć się wszystkimi atrakcjami w kompleksie turystycznym Kennedy Space Center.

Czy za parkowanie pobierana jest opłata?

Opłatę parkingową należy uiścić przed wejściem na parking.

Czy mogę przynieść własne jedzenie lub napoje?

Dopuszcza się żywność i napoje pakowane w małe chłodnice o miękkim podłożu. Szklane butelki lub pojemniki są niedozwolone. Piwo jest na sprzedaż w wybranych lokalizacjach i żadne zewnętrzne napoje alkoholowe nie są dozwolone. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie torby podlegają przeszukaniu.

Czy można wynająć wózki inwalidzkie, skutery lub wózki?

Tak, można wypożyczyć dostępny sprzęt w dowolnym oknie biletowym, wezwaniu, usługach gości lub informacjach. Cały wypożyczony sprzęt jest dostępny na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", a wcześniejsze rezerwacje nie są dostępne.


Gdy jesteś na Florydzie, nie przegap LEGOLAND Florida, Boggy Creek lub możesz rozważyć nasz fantastyczny bilet combo dla Orlando Eye, Madame Tussauds i SEALIFE!