• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

O nas 365 Tickets

Kiedy zaczynaliśmy naszą stronę internetową w 1997 roku, mieliśmy jasną misję: stworzyć proces sprzedaży biletów na atrakcje w Internecie - i być w tym najlepszym!

Uważamy także, że nasi klienci powinni korzystać z naszej technologii cięcia kosztów i nigdy nie zapłacic więcej za bilety niż ceny na wejściu. Ponadto, czujemy, że nasi klienci powinni korzystać ze zniżek, jeśli kupią bilety do więcej niż jednej atrakcji w tej samej transakcji.

Z biegiem lat, utrzymujemy naszą politykę „ceny wejścia lub niższe” i poszerzamy nasz asortyment oferując zniżki na szereg atrakcji, wystawy, zwiedzanie, i wiele innych na całym świecie.

Wszystkie bilety i usługi sprzedawane przez 365 Tickets Limited oraz spółki stowarzyszone są wydawane przez i dostarczane bezpośrednio do 365 Tickets, lub przez upoważnionego przedstawiciela regionalnego. Z powodu naszej wyjątkowej sytuacji, że mamy kontrakty z wieloma dostawcami, możesz zapisać się do naszego newslettera i dostawać informacje o biletach kombinacyjnych i najnowszch atrakcjach oraz oczywiście najlepszych cenach!

Pracujemy zgodnie z usługą 'Print-n-Go!', od 1999 roku mamy ponad milion sprzedanych biletów. Używamy najnowszej technologii, aby zapewnić szybkie i bezpieczne zakupy online dla naszych klientów. Niezależnie od atrakcji, zwiedzania, wystawy lub innej atrakcji, będziesz mógł wydrukować swój bilet w domu, lub przesłać go pocztą bezpośrednio od nas, dostawcy lub środka regionalnego. Zapewniamy, że zawsze otrzymasz najlepsze ceny i doskonałą obsługę.

Jestesmy dostepni przez email: info@365tickets.com , chat lub telefonicznie 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!

Telefon: 0203 540 7707