• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

O nas 365 Tickets

KIM JESTEŚMY

Kiedy zaczynaliśmy naszą stronę internetową w 1997 roku, mieliśmy jasną misję którą kontynuujemy:

"Aby stworzyć prosty proces sprzedaży biletów atrakcji online - i zrobić to wyjątkowo dobrze."

Sądziliśmy również, że klienci powinni skorzystać z naszej najnowocześniejszej technologii, nigdy nie powinni płacić więcej niż wartość nominalna jakiegokolwiek biletu i powinni czerpać korzyści z rabatów przy zakupie biletów na więcej niż jedną atrakcję w tej samej transakcji. Cieszyliśmy się wieloma wspaniałymi chwilami, zdobyliśmy wiele nagród i teraz dzielimy się najsilniejszymi relacjami w branży Atrraction and Activities.
 

DLACZEGO WARTO ZAREZERWOWAĆ Z NAMI

* Szeroki asortyment produktów poprzez bezpośrednie umowy;

* Wyjątkowa wartość dzięki ofercie produktów indywidualnych i łączonych;

* Lokalny język, waluta i metoda płatności;

* Profesjonalna reputacja i sprawdzona jakość obsługi klienta;

* Bezpieczny i bezproblemowy system rezerwacyjny; i

* Globalny operator.
 

CO ROBIMY

Jako inicjator sprzedaży biletów online, cieszymy się silnymi, długotrwałymi relacjami z różnorodnymi atrakcjami, wycieczkami i aktywności, a także organizacjami branży turystycznej i oficjalnymi organizacjami turystycznymi. Dążymy również do dalszego rozwijania nowych partnerstw, aby wprowadzić coraz więcej ekscytujących produktów i ofert dla naszych klientów. W miarę upływu lat utrzymywaliśmy politykę cenową i osiągnęliśmy znacznie więcej, oferując znaczne rabaty na wiele atrakcji. Teraz w trzecią dekadę w Internecie znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę biletów międzynarodowych i wprowadziliśmy bilety na ważne wystawy, wydarzenia i działania.

Z biegiem lat, utrzymujemy naszą politykę „ceny wejścia lub niższe” i poszerzamy nasz asortyment oferując zniżki na szereg atrakcji, wystawy, zwiedzanie, i wiele innych na całym świecie.

Wszystkie bilety i usługi sprzedawane przez nas i nasze witryny partnerskie są kontraktowane i dostarczane nam bezpośrednio lub przez autoryzowanego agenta regionalnego. Zawsze jesteśmy w stanie sprzedać po cenie bramki lub lepiej. Ze względu na naszą unikalną pozycję posiadania bezpośrednich kontraktów z wieloma różnymi dostawcami, jesteśmy w stanie zaoferować wiele tanich pakietów biletów, które nie są dostępne w innych miejscach.

Byliśmy pomysłodawcami Print-n-Go! (drukowanie w domu) biletów w 1999 r. i ze sprzedaży ponad 6 milionów biletów, jesteśmy zaangażowani w dalszy rozwój najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić Ci szybką i bezpieczną rezerwację online. Tak więc, bilet, który kupujesz, na zwiedzanie, wystawę lub park tematyczny, to bilet, który sam drukujesz, wstępnie wydrukowany bilet od dostawców, który wysyłamy do Ciebie pocztą bezpieczną lub (w coraz większej liczbie przypadków) bilet, który można zeskanować bezpośrednio z urządzenia mobilnego, możesz być pewny wyjątkowo konkurencyjnych cen i łatwego wstępu.
 

JAK DO NAS DOTRZEĆ

Nasze zarejestrowane biuro w Jersey z adresem administracyjnym i telefonicznym:

365 Global Tickets Limited

7-11 Britannia Place

Bath Street

St. Helier

Jersey

JE2 4SU

Jestesmy dostepni przez email: info@365tickets.com, chat lub telefonicznie 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!

Nasz Telefon to: 0044 203 540 7707