• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Royal Albert Hall Tours

od
31.25 zł
365Tickets

Wybierz się na wielką wycieczkę po Royal Albert Hall i poznaj piękno i bogatą historię jednego z najsłynniejszych lokali rozrywkowych na świecie. Wciągające przewodniki zabierają gości w podróż przez ten charakterystyczny budynek, odsłaniając fascynującą historię od 1871 roku, w tym jego królewskie powiązania i dzieląc się niektórymi sekretami.

Ta jednogodzinna wycieczka obejmuje wszystkie obszary Front of House, w tym oszałamiającą audytorium, Galerię i wyjątkową okazję odwiedzenia prywatnych apartamentów Królowej; Królewski Pokój Emerytów. Wszystkie wycieczki prowadzone są w języku angielskim. Każda wycieczka jest dostępna w zależności od dostępności i jest ograniczona do 20 osób.

Należy pamiętać, że poniżej 5 lat nie są dozwolone na wycieczki w sezonie BBC Proms, który trwa od połowy lipca do połowy września.

Wspaniały londyński Royal Albert Hall, wystawiony na pierwszym miejscu, od 1871 roku, organizuje spektakle non-stop.

Weź udział w fascynującej wyprawie z przewodnikiem po Royal Albert Hall, aby dowiedzieć się o gwiazdorskich występach i światowej sławy mężów stanu, muzyków, gwiazd sportu i wielu innych, którzy uświetnili to miejsce. Doświadczeni przewodnicy również stanowią doskonałe wprowadzenie do bogatej historii Royal Albert Hall, niesamowitej architektury i królewskiego patronatu. Wycieczki obejmują ekskluzywną wizytę w królewskich obszarach tej oszałamiającej sali koncertowej.