• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Tibidabo Theme Park - Bilety

od
42.83 zł
365Tickets

 

Tibidabo Amusement Park to magiczne miejsce, które należy i jeden z symboli Barcelony. Ten 100-letni park rozrywki jest jednym z najstarszych na świecie, ale nigdy nie stoi w miejscu.

Wybierz się na wycieczkę po parku i ucz się z jego historii, poznaj jego urok, ciesz się jazdą i atrakcjami od starych ulubionych do najnowszej generacji, ciesząc się emocjami i zabawą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Totop to wszystko, masz niesamowity widok Barcelony nad Morzem Śródziemnym rozłożonym poniżej.

Istnieje 25 przejażdżek do odkrycia dla wszystkich grup wiekowych, wielkich pokazów i teatrów ulicznych, co sprawia, że ​​spacerowanie po parku jest atrakcją samą w sobie. Co więcej, w parku znajduje się wiele udogodnień dla odwiedzających, w tym restauracje, z których wiele ma niesamowite widoki, miejsca na piknik i wiele usług, aby twój dzień w parku był wspaniały od początku do końca.

Sprawdź Tibidabo Sky Walk, obszar, który na 500 metrów, oferuje najlepsze widoki Barcelony. Tibidabo jest jednym z najlepszych miejsc w Barcelonie.