• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Warunki umowy

Niniejsze Warunki mają zastosowanie do wszystkich biletów oferowanych na sprzedaż przez 365tickets.pl lub do witryn stowarzyszonych. Termin 365 Bilety w dowolnym akapicie poniżej dotyczą dowolnego miejsca w ramach 365 Grupy Biletów.

CENY BILETÓW

Opłaty płatnicze ( minimum £0.50) zależą od całkowitej ceny zamówienia i nigdy nie przekraczają £12.00 i będą wyraźnie zaznaczone w koszyku. Jakiekolwiek dodatkowe opłaty, będą wyświetlane obok cen biletów. Ceny wszystkich produktów zawierają podatki. 


CENY BILETÓW KOMBINACYJNYCH ( COMBO ) 

System zaoferuje możliwość dodania produktów po pierwszym wybraniu. Pod koniec procesu reserwacji, zostanie zaoferowana forma dostawy biletu. Atrakcje rezerwowane oddzielnie nie będą miały tej samej oszczędności co bilety kombinacyjne. Niektóre z biletów nie będą posiadały zniżek wogóle. 

DZIECI BEZ OPIEKI OSOBY DOROSŁEJ
Dzieciom bez opieki nie wolno uczestniczyć w żadnej atrakcji. Każda rezerwacja dotycząca biletu dla dziecka jest potwierdzeniem że będzie on pod opieką osoby dorosłej ( 18 lat lub więcej ). 365Tickets PL ani żadna jednostka wspołpracująca nie ponoszą odpowiedzialności jeśli dziecko nie zostanie wpuszczone na teren atrakcji, bilet nie zostanie zwrócony. 

KARTY PODARUNKOWE
Karty upominkowe są w sprzedaży w dowolnej walucie. Unikatowy numer katy i kod bezpieczeństwa znajdują się na karcie podarunkowej wraz z instrukcją wykorzystania go. Prosimy pamiętać, że każda karta podarunkowa zakupiona na specjalną promocje lub wydarzenie, jest ważna tylko do czasu wygaśnięcia tej promocji/trwania wydarzenia. Prosimy o sprawdzenie daty ważności karty upominkowej i zarezerwowanie daty wizyty. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. 

ZMIANY CEN LUB ZMIANY CEN WALUTY

Wszystkie podzyżki cen nalożone przez dostawców lub spowodowane wahaniami kursów walut są natychmiast zmieniane na stronie. Całkowita cena jest potwierdzana na końcu zamówienia. 

POTWIERDZENIE I DOSTĘPNOŚĆ BILETU

Na końcu procesu rezerwacji , Twoje zamówienie zostanie potwierdzone automatycznie od razu i wtedy otrzymasz bilet do wydrukowania, lub zostanie on wysłany do Ciebie pocztą jeśli tak wybierzesz w zamówieniu. Link do wydrukowania Twojego biletu ( jeśli nie wydrukujes go na końcu zamówienia ) zostanie wysłany do Ciebie z potwierdzeniem na email który podasz. Jeśli wpiszesz niepoprawny adres email, lub masz filtry SPAM i nie dostaniesz biletu ( bardzo prosimy o sprawdzenie 'kosza' oraz folderu 'spam' ) prosimy o kontakt telefoniczny lub email i wyślemy do Ciebie bilet ponownie. Jeśli wybrałeś opcje dostawy FAX, bardzo prosimy o sprawdzenie ze fax jest włączony i numer fax'u wpisany poprawnie. Jeśli wybrałeś formę dostawy pocztą, bilet zostanie wysłany w przeciągu 24 godzin. Prosimy pamiętać że bilety są wysyłane z Wielkiej Brytanii. Okazjonalnie, bilet może zostać 'zgubiony' podczas przesyłki, prosimy o kontakt z nami w celu ponownego wysłania. 

Prosimy pamiętać, że niektóre z naszych produktów wmagają potwierdzenia od dostawcy. Bilety są wtedy potwierdzane w przeciagu 24h max. jest to zaznaczone przy każdym produkcie wymagającym tego dodatkowego czasu wysłania. 

BILETY ZGUBIONY LUB SKRADZIONE

Większość biletów nie może zostać wygnerowana ponownie jeśli zostały one skradzione lub zgubione. Jeśli będazie to możliwe to bilet zostanie unieważniowy i zostanie wystawiony nowy bilet ale może to zając do kilku tygodni. Bilety generalnie nie podlegają anulowaniu ani zwrotowi kosztów. 
 

BEZPIECZEŃSTWO KARTY KREDYTOWEJ/ DEBETOWEJ 

Z powodu zwiększonej ilości użycia kradzionych kart zostaliśy zmuszeni do zwiększenia internetowej ochrony i wprowadzić bardziej rygorysyczne kontrole bezpieczeństwa dotyczące rezerwacji niektórych z biletów. Jeśli numer CV2 z tyłu karty został nieprawidłowo wpisany lub jeśli adres rozliczeniowy dla oświadczenia karty nie jest zgodny z Twoimi dokumentami banku wystawiającego, dostawa bonu nie będzie natychmiastowa.  Po zakończeniu procesu rezerwacji zobaczysz powód dla którego rezerwacja została wstrzymana. W niektórych przypadkach może być konieczne ręczne naliczanie opłaty za kartę kredytową ręcznie w celu zastąpienia rezerwacji online. Bezpieczeństwo kart kredytowych jest równie ważne dla Ciebie, jak dla nas.

ZMIANY

Należy pamiętać, że na ogół nasze bilety nie podlegają zwrotowi ani anulacji, a nasze warunki są ograniczone przez warunki dostawcy. Jednak zdajemy sobie sprawę, że od czasu do czasu zmiany i anulowanie są nieuniknione i staramy się dostosować do wymagań klienta. Ważną kwestią jest dostarczenie nam pelni informacji na piśmie (e-mail) w jak najkrótszym czasie, aby móc ocenić sytuację i pomóc w miarę możliwości. W przypadku, gdy będziemy w stanie pomóc, będą miały zastosowanie następujące zasady:

ZMIANY POTWIERDZONYCH BILETÓW 

Istnieją dwa typy rezerwacji, a każda z nich ma własną politykę zmia i warunki umowy. 

Produkty 'freesale' są produktami które nie wymagają potwierdzenia od dostawcy. Często mogą zostać one zmienione, jeśli zostaniemy powiadomieni 24h przed datą wizyty. Opłata za dokonanie zmiany wynosi GBP 2.00 ( ok.10zł) Nie ma możliwości zmiany daty wizyty lub anulacji po wybranej dacie wizyty.  

Rezerwacje które wymagają potwierdzenia ze strony dostawcy podlega warunkom i polityce dostawcy oraz jego opłatom zmian. W przypadkach zmiany biletów z potwierdzeniami od dostawcy, musimy dosta od Pastwa informacje minimum 5 dni przed data wizyty. Zazwyczaj zmiany nie są możliwe, jednak jeśli wyjątkowo będzie taka możliwość, opłata wynosi GBP 5.00 ( ok.25zł) . Żadne zmiany nie są możliwe po wybranej dacie wizyty. 

Rezerwacje z potwierdzeniem od dostawcy podlegaja warunkowm i polityce dostawcy i mogą zawierać dodatkowe opłaty anulacyjne jeśli tak przewiduje polityka dostawcy. Dodatkowow będzie doliczona opłata 365Tickets GBP 5.00 ( ok.25zł).

ANULOWANIE 

Należy pamiętać, że na ogół nasze bilety nie podlegają zwrotowi i nie podlegają anulacji, a nasze warunki są ograniczone przez warunki dostawcy. Jednak zdajemy sobie sprawę, że od czasu do czasu zmiany i anulowanie są nieuniknione i staramy się dostosować do wymagań klienta. Ważną kwestią jest poinformowanie nas na piśmie (e-mail) w jak najkrótszym czasie, aby móc ocenić sytuację i pomóc w miarę możliwości. W przypadku, gdy będziemy w stanie pomóc, będą miały zastosowanie następujące zasady:

ANULOWANIE WYDRUKOWANEGO BILETU

Jeśli chcesz anulować bilet który już wydrukowałeś prosimy poinformować 365Tickets natychmiastowo. Jeśli możliwe, firma będzie sie starała anulować zamówienie. Jeśli wybrana data wizyty mineła lub dostawca został poinformowany o rezerwacji, anulowanie nie będzie możliwe. Ponadto wielu dostawców ma zakaz anulowanie bilet i wtedy nie będzie to możliwe z naszej strony także. Bilety do Disneyland Paryż są kupionym produktem i nie podlegają żadnym zwrotom ani zmianom. Prosimy pytać, odpowiadamy na email codziennie i zawsze będziemy starali sie pomóc jeśli bedzie to możliwe. 

OCHRONA DANYCH

365Tickets nie przekazuje żadnych danych do jakkiejkolwiek organizacji lub osoby trzeciej, chyba że uzyskamy wcześniej Twoją zgodę. 

SPAM

Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na adres e-mail podany podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli jednak masz blokade spam na swoim koncie e-mail, nasz e-mail może nie dotrzeć do Ciebie. Zanim rozpoczniesz rezerwację, dodaj naszą domenę 365tickets.pl do listy zaufanych domen, nazywaną czasami bezpieczną listą, aby upewnić się, że otrzymasz e-mail z linkami kuponów.

BŁĘDY NA STRONIE 

Jeśli produkt jest ładowany lub wyświetlany z błędem, czy to błąd ludzki czy błąd techniczny, na wszystkich 365Tickets stronach internetowych, zastrzegamy sobie prawo do anulowania i zwrotu wszelkich rezerwacji dokonanych dla tych produktów przed datą wizyty zarezerwowanej. Gdzie tylko jest to możliwe, spróbujemy zaoferować alternatywę.

WARUNKI REZERWACJI

  • Bilety 365Tickets są sprzedawane w zależności od dostępności w przypadku rezerwacji z potwierdzeniem dostawcy zamówienie jest realizowane na warunkach określonych przez naszych Dostawców. Podlegają im wszystkie zasady wyszczególnione w tym dokumencie. 
  • Ani 365Tickets ani żadna firma z nią współpracująca nie będą ponosić odpowiedzialności za działanie lub zaniechania ze strony osób nie zatrudnionej bezpośrednio przez 365Tickets lub jej oddziałów. Jako że nie mamy kontroli nad naszymi Dostawcami i nie ponosimy odpowiedzialności za działania lub zaniedbania Dostawców lub ich pracowników, agentów lub pracowników.
  • Ani 365Tickets ani żadna firma z nią współpracująca nie mogą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub koszty, spowodowaneh strajkiem, wszelkiego rodzaju zamieszkami, pożaru, wojną, zagrożeniem wojną, działalnością terrorystyczną, katastrofa narodowa lub nuklearna , późną dostawą, niekorzystnymi warunkami pogodowymi, anulowaniem występów, pokazów, imprez sportowych, wycieczkek lub tymczasowe lub stałe zamykanie obiektów turystycznych dokonanych przez naszych Dostawców z jakiegokolwiek powodu lub siły wyższej. W żadnym wypadku 365 Biletów ani żadnej z jej witryn stowarzyszonych nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z tego tytułu. Z zastrzeżeniem Warunków zawartych w niniejszym dokumencie, wszelka odpowiedzialność 365Tickets i jej stowarzyszonych jest ograniczona do ceny zapłaconej za bilety / kupony.
  • Ani 365Tickets ani żadna firma z nią stowarzyszona nie mają żadnej kontroli nad Parkami tematycznymi / Atrakcjami / Pokazami / Restauracjami / Wydarzeniami sportowymi / Wycieczkami, a wszystkie szczegóły i opisy w związku z tym są jedynie orientacyjne i zostały dostarczone do 365Tickets i stowarzyszonych przez naszych Dostawców i kopiowane przez 365Tickets i ich podmioty stowarzyszone, aby uzyskać jak najdokładniejsze informacje. Ani 365Tickets , ani żadna z jej stron partnerskich nie przyjmują odpowiedzialności za niedokładność informacji zawartych na tej stronie internetowej lub w dowolnej witrynie stowarzyszonej, która może zostać zmieniona w każdej chwili bez uprzedniego powiadomienia, a także zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania jakiejkolwiek oferty jak opublikowano w tej witrynie.