• Dlaczego 365Tickets:
  • 100% Bezpieczna Strona
  • Szybka Rezerwacja
  • Milionowa Sprzedaż Biletów

Zoomarine Bilety - Algarve

365Tickets

Poczuj magię! Położona w Guia, kilka kilometrów od Albufeiry, w samym sercu Algarve, Zoomarine Portugal rozciąga się na obszarze przekraczającym 18 hektarów, gdzie odwiedzający z jednym biletem mają dostęp do szerokiej oferty rozrywki, rozrywki i edukacji. Niepowtarzalne wrażenia w podróży po świecie wiedzy i przygody, gdzie dorośli i dzieci odkrywają tajemnice życia morskiego w dzień pełen niespodzianek i emocji.

Zanurz się w rozległą lagunę, otoczoną płaszczem z drobnego piasku, usianą roślinnością. Kawałek raju, z potencjałem interakcji z delfinami i dostarczania niepowtarzalnych wrażeń, które z pewnością odmienią twoje życie.

Oprócz terenów zoologicznych, Zoomarine oferuje rozrywkę dla całej rodziny z pokazami letnimi, rzeką Rapid, Buffalo, piratem, Atlantidą, kinem 4D i basenami. Plaża Zoomarine oferuje rodzinną zabawę z fantastycznymi zjeżdżalniami otaczającymi plażę ze słoną wodą.

Zoomarine, Algarve to piękny park tematyczny inspirowany życiem morskim, ze szczególnym uwzględnieniem rozrywki, rozrywki i edukacji ekologicznej.